Вхідні двері ПВХ в Києві

Щоб купити вхідні пластикові двері в Києві, Вишневому, Бояркі, Борщагівкі, достатньо звернутись до віконної компанії ТОВ “Фасад-Пласт”. Адже двері пластикові є сучасною заміною дерев`яних дверних конструкцій, та є більш практичними у застосуванні. Так, як їх встановлення передбачає велику кількість закривань та відкривань створок, дверні пласикові конструкції мають більш надійний термін служби. Будь-який огляд оселі починається з вхідних дверей. Віконна компанія Фасад-Пласт пропонує велике розмаїття кольорів, більше 40 варіантів декорів та 220 матових, структурованих чи глянцевих кольорів. Широкі архітектурні можливості, індивідуальний дизайн, оптимальне закривання завдяки новій концепції ущільнень, – це все поєднують у собі профільні системи REHAUнімецька якість за доступними цінами.
В першу чергу, вхідні пластикові двері мають бути надійними. Профілі REHAU відповідають класу зламостійкості RC 3, що означає покращений захист проти складного інструменту. При необхідності є можливість додавання протизломної фурнітури. Велика кількість точок замикання покращує щільність притиску стулки до рами та зменшує також і повітропроникність конструкції. Втрати тепла також відіграють важливу роль, тому завдяки вбудованому армуванню показники тепло збереження профільних систем REHAU є високими. Це гарантує спокій та затишок у вашій оселі за рахунок високо рівня звукоізоляції.
Універсальність пластикових вхідних дверей полягає у тому, що вони підходять для скління  житлових будинків, дач, котеджів, лоджій, веранд, терас, балконів, таунхаусів, офісних приміщень, магазинів, торгівельних центрів, тощо.
З роками вони не просідають, не втрачаючи естетичного зовнішнього вигляду та є стійкими до вологи, перепадів температури. Якщо ж це конструкція з елементами скління, то для підвищення енергозбереження необхідно обирати склопакет з енергозберігаючим (і-склом) та наповнення інертним газом(аргоном). Для захисту від зламу пластикові вхідні двері можуть комплектуватися склопакетами з загартованим склом чи триплекс склом. Триплекс скло складається з двох стекол між якими знаходиться плівка, тобто скло стає міцнішим від ударів чи інших фізичних авантажень. Якщо ж скло розбилось, то воно не розсипається, а залишається на місці, тобто робить неможливим попадання у приміщення все одно.
Компанія «Фасад-Пласт» є авторизованим партнером німецької компанії REHAU. Менеджери компанії Фасад-Пласт нададуть вам всю інформацію, щодо вибору вхідних пластикових дверей.  Завжди раді Вас бачити!