Все для крівлі

Все для крівлі

Недорого профнастил в Києві Недорого профнастил в Києві можна замовити в районі окружної дороги. Тут же продаються і якісна металочерепиця, водостічні системи, софіти, сайдинги для підшивки франтони і карнизів дахів. Але перед тим, як замовити за низькою ціною профнастил у Києві, покрівельні материали, металочерепицю, бітумну або композитну черепицю, софіти або інші сайдинги для підшивки дахів, необхідно знати точні розміри і параметри вашої даху, щоб не було багато залишків профнастилу або черепиці, а вони будуть, або щоб взагалі їх вистачило, так як купувати малими об’ємами не вигідно. У нас можна замовити високоякісний профнастил з металу різних виробників (Україна, Корея, Німеччина, Словаччина, Китай).

Види профнастилу та металочерепиціВиди профнастилу та металочерепиці

Інформації по профнастилу і металочерепиці настільки багато, що ми не будемо зайвий раз повторюватися, лише підсумуємо що: є два види профнастилу – стіновий і покрівельний. Якщо покрівельний можна використовувати на стіни, то стіновий можна використовувати для покриття дахів. Хоч товщина металу у них буде однакова, 0,4 – 0,7 мм, але конструктивна особливість не дозволяє застосовувати такі порушення. Для виготовлення забору можна брати стіновий профнастил, також він підійде для виробництва побутівок, гаражів, техприміщення. У покрівельного профнастилу – форма жолоба інша, розрахована на відведення води в максимальній кількості, завдяки чому він відрізняється від стінового.

Колірна гамма профнастилу та металочерепиціКолірна гамма профнастилу та металочерепиці

Для зручності і краси тут дуже великий вибір кольору. Найпопулярніший колір металочерепиці – це червоний, ближче до натурального кольору. У покрівельного профнастилу – теж червоний, але часто використовують зелений, синій, іноді коричневий кольори. У стінового – ачень популярний коричневий колір, коричневий паркан з профнастилу дуже практичний і з цього популярний, червоний паркан профнастилу виглядає красиво, але на вибір замовника можна підібрати будь-який колір під персональний дизайн даху або паркану з профнастилу.

Софіти – стельові панеліСофіти – стельові панелі

Для обшивки кроквяної частини даху, щоб заховати і захистити дерево, використовують сіфітов, або ж в народі званий сайдинг, потрібно використовувати як цілісну частину панелі, так і гофрування, для кращої вентиляції і провітрювання даху. Крім того, стельові панелі створюють гарний вигляд вашого будинку, адже у нас можна підібрати софіти під будь-який колір.

Водосточні системи

Для відводу води, під час дощів, використовують системи водовідводу компанії PD Profil. У нас вони двух типів: металеві  Assa (матеріал – сталь), а також Izabella (матеріал – ПВХ). Міцні  за структурою та легкі за вагою, ці водовідводні системи підійдуть до любого типу будинку. Особливо вибагливий споживач може придбати ще й стальні водовідливи, що придасть його будинку не лише красивий дизайн, а й надійність у водовідведенні.