bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr

Рольставні або ролети захисні на вікна

Ролети віконні в сучасному будівництві мають особливе значення, оскільки вони не тільки захищають ваші вікна, ваш будинок чи квартиру, вони ще придають їм красоту, стиль та сучасний дизайн. Якщо в проектуванні будинку ви їх не врахували, то Фасад-Пласт зможе вам допомогти у тому, щоб купити собі ролети якісні та недорого, ще й щоб встановити їх.

Види ролет захисних по ламелям: це піно заповнені, екструдовані, екструдовані решітчасті. Відрізняються вони й по ширині ламелі, алюмінієві смужки, 39мм, 45мм, 56мм, 77мм. Чим більша площа ролети, тим ламель вибирають більшу, щоб вони були міцними та надійними. Також розрізняють ролети за типом підйому, ручний підйом – пружинно-інерційний механізм, пасовий механізм, шнур касета, кордовий механізм, карданний привід з редуктором; також використовують електромеханічні типи підйомів з електричним приводом для більш комфортного та зручного управління ролет захисних на відстані.

Ціна на ролети та рольставні на вікна та ворота залежить від ширини пластин, площі, співвідношення ширини та висоти, чим більші тим дорожчі, і навпаки, від типу управління, ручне механічне управління набагато дешевше ніж за привід електричний з пультом. Ролети на вікна мають ціну дешевшу ніж на гараж, хоч по конструкції схожі з ролетами на вікна, але в переважній більшості тут використовують 77му ламель, що є більш міцною та надійною. Тому й встановлюють такі ролети разом з управлінням пультом, щоб замовник знаходячись в комфортних умовах, в автомобілі наприклад, не виходячи з нього зміг безперешкодно відчинити ворота в гараж та закрити їх.

Ролети складаються з полотна ролетного яке з’єднане між собою ламелями, прикріплюється з допомогою тягових пружин до валу на який вони потім будуть накручуватись, по бокам встановлюються напрямні профілі по яким їздить полотно, а закриває верхню частину захисний короб.

Принцип роботи ролет захисних в тому, що при відкриванні, полотно накручуються на вал, і вікна чи ворота стають відкритими. А при закриванні – розкручуються, і закривають отвір. Якщо ви купили ролети в Фасад-Пласт з електроприводом, то він вставляється в середину октагонального валу, та при натисканні на кнопку пульта дистанційного управління чи на пускову клавішу, привід включається і намотує на вал ролетне полотно, відкриваючи чи закриваючи ролету.

Для того, щоб роль ворота на гараж та ролети на вікна захисні були надійними і довго працювали, велике значення має якої марки використовуються комплектуючі для них. В Україні та в Києві особливо самим надійним та якісним виробником комплектуючих до ролет є компанії, з якими Фасад-Пласт співпрацює багато років, це Алютех (Alutex) та Дорхан (DoorHan). Тому наші замовники можуть бути впевненими що якісні роль ворота, рольставні, захисні ролети та автоматичні ролети вони зможуть замовити в Фасад-Пласт по дешевим цінам з якісним монтажем.