bgr

оригінальна якість REHAU
комплектуючі лише з країн ЄС

гарантія 7 років

безкоштовна доставка

акційна ціна при
замовленні через сайт

-акційний
подарунок

bgr

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ             
ЗА ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ

35%

bgr
Приводи для відкатних воріт AN-Motors серії ASL

Приводи для відкатних воріт AN-Motors серії ASL

Відмінними рисами систем автоматики торгової марки AN-Motors є:

 • Оптимальна комплектація – до складу комплекту входять всі необхідні елементи для простого монтажу, настройки та початку експлуатації;
 • Висока надійність експлуатації;
 • Зручність і простота підключення, налаштування і введення в експлуатацію;
 • Доступна ціна.

Серія ASG

 • для гаражних воріт площею до 16 м2;
 • відрізняються високою якістю виготовлення, довговічністю і надійністю;
 • пропонуються за доступною ціною;
 • оснащені найбільш затребуваними функціями для максимальної автоматизації роботи системи;
 • поставляються в готових комплектах, що містять все необхідне для автоматизації гаражних воріт.
Комплект автоматики для секційних воріт SHEL60 KCE. Ворота до 8 м²
Купити автоматику на ворота

Комплект автоматики для секційних воріт SHEL60 KCE. Ворота до 8 м²

Привід має наступні переваги:

 • плавний пуск і зупинка;
 • вбудований амперметричний датчик автоматичного визначення перешкод;
 • безпечне живлення двигуна 24v;
 • можливість ручного аварійного розблокування електроприводу;
 • автоматичне визначення і запам’ятовування двигуном крайніх положень воріт;
 • вбудована в привід лампа освітлення;
 • можливість підключення фотоелементів безпеки;
 • самодіагностика системи з індикацією можливих неполадок;
 • нова система кріплення приводу до рейки з можливістю повертати його навколо своєї осі на 180 °, що дозволяє
 • зменшити вимоги до глибини гаража.

Детальна консультація

Ознайомитися з усім асортиментом продукції Ви можете зв'язавшись з нашим менеджером.

Купити автоматику на ворота

Якщо замовники встановили собі ворота гаражні без автоматики, вони не вважаються автоматичними. Для цього необхідно ще встановити автоматику на ворота. Необхідно розуміти що ворота купуються окремо, а автоматика до них підбирається окремо, з урахуванням потреб замовника. Тож якщо пришла черга до цього питання, фахівці Фасад-Пласт допоможуть вам розібратись в цьому питанні.

Автоматика на ворота буває: гаражна – стельна, кріпиться до стелі, і вальна, кріпиться на вал воріт; автоматика на в’їзні вуличні ворота – розпашна, відкатна; автоматика на рольставні та рольворота.

Гаражні ворота для того щоб приносили радість та задоволення споживачу, слід вибирати надійних та перевірених часом марок, наприклад: Marantec, Faac, Nice, Comunello, Came, економити тут не слід якщо у вас високі вимоги до якості обладнання. Якщо у вас побажання дещо скромніші, і ви хотіли б придбати недорогу автоматику але надійну, тут ми пропонуємо наступні торгові марки: An Motors, DoorHan, Gant, це також надійні та перевірені часом електричні приводи що зарекомендували себе з позитивної сторони.

Для побутових воріт використовують стельний привід, але відстань від верхнього краю пройму повинен бути не більший за 50 см. Якщо відстань більша, то слід передбачити високий підйом в воротах або встановлювати навальний привід, а це збільшує ціну на них. Також вальна автоматика встановлюється на промислові ворота, оскільки вага таких воріт досить велика, а кількість підйомів більше, то необхідно застосовувати більш потужні приводи.

Якщо необхідно встановити автоматику на розпашні чи відкатні ворота, тут необхідно при виборі керуватись такими ж критеріями як і при гаражній. Але при монтажу такої автоматики проводяться зварювальні роботи, тому й ціна за установку не менша ніж в гаражних воротах. До того ж в відкатних воротах слід враховувати ще й підготовку бетонної площадки до якої буде кріпитись автоматика. Якщо вона робитиметься силами замовника, то обов’язково слід врахувати ті фактори, що глибина її повинна бути не меншою ніж 1,2 метри, щоб взимку морози не впливали на якість роботи воріт, також довжина повинна бути не менша за ½ ширини воріт, і висота такою, щоб балка воріт вільно їздила по роликам і не чіплялась за проїжджу частину. До відкатної автоматики ще входять елементи фурнітури та допоміжних електроприладів як: зубчасті рейки, ролики балки 2шт, ролик торцевий, нижні та верхні пастки балки, сама балка воріт розміром від 6м., верхні коригувальні ролики, фотоелементи для безпечного в’їзду та виїзду авто з воріт, сигнальна лампа.

Щоб замовити в Києві чи в Країні електричний привод до воріт, необхідно просто зателефонувати в нашу компанію Фасад-Пласт та отримати кваліфіковану інформацію й укласти угоду. Все інше беруть на себе наші фахівці. Вибудете задоволені нашою роботою та якістю обслуговування на вищому рівні.