Автоматичні гаражні ворота в приватному будівництві.

Гаражні ворота – колір Антрацит

Секційні автоматичні гаражні ворота набирають популярності у наш час день за днем. Так, як збільшується кількість споживачів, так само і розширюються їх різновиди, адже вони різняться по типу відкривання (ручне або автоматичне), по розмірах, кольорах, товщині та типу поверхні сандвіч-панелі. Але мешканці Києва та області, Вишневого, Боярки, Білогородки, Борщагівки, Тарасівки,  дають перевагу надійним та розкрученим брендам, таким як Alutex Classic –  45мм товщина сандвіч панелі, та колір під дерево – дуб золотий, темний, махогон, з надійною італійською автоматикою Comunello, чи Німецькою Marantec.

Гаражні ворота з автоматичним відкриванням – це облегшення щоденного підйому та опускання воріт, адже вони призначені для максимального комфорту.  При відсутності струму, ворота з автоматикою можна розблокувати, і вони будуть легко відкриватися і закриватися вручну. Зона дії пульта управління, що відповідає за відкривання  і закривання гаражних воріт – близько 100 метрів. На автоматичних гаражних воротах є механізм, завдяки якому ворота зафіксовані таким чином, що їх неможливо підняти, тобто він зупиняє відкривання, якщо в зоні руху воріт з’являється перешкода, також вони мають високий клас противзлому від складного інструменту.

Секційні гаражні ворота ідеально підходять для збереження тепла в гаражному приміщенні, якщо воно опалюється і також не дозволяє надмірній кількості тепла виходити за межі приміщення. Сталева оцинкована поверхня надає кожній секції і конструкції воріт для гаража жорсткості і надійності, а внутрішній термоізоляційний шар зберігає таким чином тепло, тобто коефіцієнт опору теплопровідності є високим.

Компанія ТОВ Фасад-Пласт пропонує Вам широкий вибір воріт, гарантію від виробника на кожну одиницю придбаної продукції, виготовлення продукції в чітко поставлені терміни, що вказані в договорі, товари високої якості за оптимальною ціною як для замовлення бюджетного характеру, так і для клієнтів з самими вибагливими вимогами, монтаж, що виконаний якісно, надійно та прослужить Вам роками.

В свою чергу, менеджери компанії Фасад-Пласт володіють технікою підбору продукції по всім проханням та бажанням клієнтів, індивідуально прораховуючи усі можливі варіанти замовлення. Знаходимось ми у с. Софіївська Борщагівка по вулиці Травневій 3а. Будемо раді Вас бачити у нашому офісі!

Торсійні пружини
Пружини розтягнення